Bez wejścia, bez wyjścia

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-28-5
Bożena Skupin

Pierwsza polska powieść na czasy kryzysu! Czy wiesz, co może być gorsze od bezrobocia? Praca! Julia Wagner z dumą i sercem drżącym od nadmiaru oczekiwań przekracza bramę Firmy. Szef-Szef jest trochę lepki, kadra rozczarowująca, warsztaty ?Personal Image? niepokojąco przypominają duchowy striptiz i nawet wielki jak powstańczy ryngraf identyfikator firmowy nie potrafi ukryć faktu, że Julia jest niepasującą tutaj, mądrą i silną kobietą. Ta silna kobieta wie, że pomyliła się, wdeptując w korporacyjne błocko. Jak się uwolnić, nim ciepła posadka, niczym ruchome piaski wciągnie Julię w jałowe przekładanie papierków, wdzięczenie się i podliczanie słupków? Orwell umarłby ze śmiechu!

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=7

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje.php?szukaj

ciemnowszedzie | 2012-11-06

dla mnie dno, może dlatego, ze to książka bardziej dla kobiet. Dobrnąłem do końca licząc, że coś się wreszcie wydarzy. Nie polecam

Ewa Geris | 2015-11-24
Moni | 2013-12-29