Każde dziecko może jeść właściwie

Wydawnictwo: Media Rodzina
poradniki

Książka adresowana do rodziców, którzy chcieliby uniknąć niepotrzebnych zmartwień i już od pierwszych dni po narodzinach dziecka właściwie rozwiązywać problem jedzenia, to znaczy bez wywierania nacisku na dziecko i bez osobistego stresu. Annette Kast-Zahn jest z wykształcenia psychologiem i terapeutą, prowadzi prywatną poradnię dla rodziców i dzieci. Dr med.. Hartmut Morgenroth od 1982prowadzi własną praktykę pediatryczną.

Libra | 2016-04-23
Lukasz | 2014-01-17