Encyklopedia erotyki

Wydawnictwo: Muza
8372008256
poradniki

Źródło informacji o seksie dla każdego z nas oraz pomoc dydaktyczna dla tych, którzy zajmują się edukacją seksualną. Starannie opracowana książka przedstawia ponad 800 haseł ułożonych w porządku alfabetycznym obejmujących anatomię i fizjologię seksualną, pozycje i techniki seksualne, sposoby zapobiegania ciąży, emocjonalne aspekty seksu, zmysłowość, dotyk, sztukę uwodzenia. Prezentuje seksualność z perspektywy antropologii, psychoanalizy, literatury i innych dziedzin wiedzy.

Andrzej | 2016-10-02
Solyenna | 2014-08-26