Nalewki na zdrowie Nie tylko alkoholowe

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Ogrodnik Zbigniew Studio Astropsychologii Rok wydania 2008 Stron: 219 Format: 15x21cm Oprawa: TwardaAutor przedstawia Państwu przepisy nalewek z przejrzyście podanym sposobem ich wykonania oraz stosowania.A przy tym poznajemy :zasady przygotowania wyciągów z roślinzwiązki i substancje organiczne, witaminy oraz mikroelementy, jakie zawierają rośliny i ziołapodstawowe leki roślinnezastosowanie produktów domowych do różnych dolegliwości

Jantarka | 2015-07-10
fiendishfiancee | 2016-06-30