Sól życia

Tłumaczenie: Witold Dmitruk
Wydawnictwo: Sza
Sol' žizni : probuždenie celitel'nyh sil
8391978907
poradniki

Ta książka to zapis osobistych doświadczeń autora na drodze samodoskonalenia. Kamienie milowe na tej drodze wyznaczają podróże do tajemniczych miejsc: pobyt w tybetańskim klasztorze, trening jogi u hinduskiego guru, wizyta w Stambule, nauka u ojca Aleksieja, wiejskiego uzdrowiciela i duchownego. Przedstawia wiele pomocnych ćwiczeń i sposobów. W książce przeczytasz m.in. o: * oczyszczaniu organizmu, które autor stosował ucząc się lewitacji, * uzdrawianiu dźwiękiem i sekretnych właściwościach ziół i korzonków, * walce z otyłością przy pomocy oddychania przeponowego, * prostych sposobach radzenia sobie z bólem pleców, * leczeniu bólu poprzez nagrzewanie solą, ryżem, cebulą i octem, * sposobie uwolnienia się od alkoholizmu, * uzdrawiającym działaniu gwiazdy Arcygamy i wyspy Walaam.

źródło opisu: Sza, 2004.

źródło okładki: www.google.pl