Smerfy 9: Awantura w wiosce Smerfów

Tłumaczenie: Tomasz Kłoszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Smerfy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Schtroumpf vert et Vert Schtroumpf
Smerfy, Peyo
komiksy
Wkp

Album zawiera dłuższą 30-stronicową historyjkę pod tytułem Awantura w wiosce Smerfów, oraz 13 krótkich całostronicowych historyjek, zatytułowanych wspólnie Smerfna Olimpiada.

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/smerfy/4

Herbaciarka | 2016-04-03
Przeczytana: kwiecień 2016

Ech... kto by pomyślał, że kiedykolwiek w wiosce smerfów wybuchnie taka awantura, że Papa Smerf będzie szukał pomocy aż u swojego największego wroga Gargamela??? A jednak tak się stało - Papa Smerf, zajęty doświadczeniami nie zauważa co dzieje się w wiosce, a gdy chce się pochwalić pozytywnym rezultatem okazuje się, że smerfy zajęte kłótniami i bójkami już nie zwracają na niego uwagi...
Druga część to ponownie krótkie, jednostronicowe historyjki, tym razem z przygotowań smerfów do Olimpiady. Każdy chce wypaść jak najlepiej, są mniej lub bardziej pomysłowi, ale i tak wiedzą, że najważniejsze to dobra zabawa ;) Gorąco polecam :)))