Stań się światło

Wydawnictwo: Fronda
judaizm, midrasze, Księga Rodzaju
religia
Abigail

STAŃ SIĘ ŚWIATŁO – pierwsza z serii książek Lifschitza, ISRAELE RACCONTA (IZRAEL OPOWIADA), komentujących jedną z najpiękniejszych ksiąg Pisma Świętego – Księgę Rodzaju (Bereszit). Lifschitz napisał je z myślą o fundamentalnym zadaniu, jakim jest przekazywanie wiary. Zadanie to spoczywa nie tylko na duchownych czy katechetach, ale przede wszystkim na rodzicach, bo to właśnie od nich w...

Lifschitz napisał je z myślą o fundamentalnym zadaniu, jakim jest przekazywanie wiary. Zadanie to spoczywa nie tylko na duchownych czy katechetach, ale przede wszystkim na rodzicach, bo to właśnie od nich w pierwszym rzędzie zależy, czy ich dzieci będą wierzące.
Książki te mogą posłużyć im za pomoc w przypadku, gdy cię syn zapyta
( Wj 13,14).

źródło opisu: FRONDA