Energia pieniędzy

3 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Pieniądz nie jest niczym innym jak umową społeczną, formą myślową, i od nas zależy, jaki nadamy jej kształt i znaczenie, a zatem, czy będziemy bogaci, czy nie taka jest podstawowa teza kolejnej książki Stuarta Wilde`a.

Antagonista Esklaważu | 2015-06-14

Pieniędzy się nie przyciąga wyobrażaniem sobie ich, tylko poprzez świadczenie społeczeństwu takich dóbr i usług, za które nam będzie chciało płacić. Książka to szkodliwe oszustwo.

Jak chcesz mieć pieniądze w życiu na doświadczenia, które są Tobie potrzebne w życiu to jest obowiązkowa lektura, żeby zrozumieć naturę pieniędzy i przyciągnąć ich tyle ile Ci potrzeba.

boseti | 2013-02-03
zołza63 | 2010-12-04