Odchudzanie metodami niekonwencjalnymi

Wydawnictwo: Kirke
8392045483
poradniki

Książka prezentuje nietypowe metody odchudzające i wspomagające odchudzanie, różne odmiany masażu, ćwiczeń fizycznych i umysłowych oraz sposobu odżywiania, takie jak akupresura, hydroterapia, aromaterapia, hipnoza i autohipnoza, zen i ajurweda, metody psychologiczne i parapsychologiczne. Powinna zainteresować szczególnie te osoby, którym odchudzanie typowymi środkami do tej pory się nie udawało, szczególnie, że metody te można stosować samodzielnie.

litpawel | 2015-07-30
Aoseri | 2014-03-27