Kapitan mego serca

Wydawnictwo: Harlequin
Dan all over again
kariera, rywalizacja, miłość, romans
Avadoro

Cassie pracuje w agencji reklamowej i bardzo chce zrobić błyskotliwą karierę. Jej szansą może być kampania reklamowa firmy z branży wędkarskiej. Niestety, podstępny kolega z pracy próbuje odebrać Cassie to zlecenie. Dziewczyna postanawia więc ubiec rywala i wziąć udział w dorocznych zawodach wędkarskich. Nie przypuszcza jednak, że spotka tam mężczyznę, którego nie może zapomnieć od lat. Nie spodziewa się również, że wpadnie w jego sieci. ..

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002