Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
A whole lot of love
Avadoro

Layla miała wiele zalet, ale natura obdarzyła ją nazbyt obfitymi kształtami. Po złych doświadczeniach przestała wierzyć, że kiedykolwiek spotka mężczyznę, który dostrzeże w niej coś więcej niż nadmiar ciała. Tymczasem przystojnemu, atrakcyjnemu Ethanowi ów nadmiar najwyraźniej nie przeszkadzał. Cen' w Layli jej ciepło, poczucie humoru, oddanie, z jakim pracowała na rzecz ludzi cierpiących na chorobę Alzheimera. W towarzystwie żadnej innej kobiety nie czuł się tak dobrze. Wiedział jednak że zdobędzie jej miłość tylko wtedy, jeśli zdoła wyleczyć ją z kompleksów.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001