Powiedz: tak

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Say yes
miłość, romans, ślub, podstęp, związek
Avadoro

JAK JĄ NAMÓWIĆ DO MAŁŻEŃSTWA? Podobno to mężczyźni nie chcą się żenić. Akurat! Gavin czynił cuda, żeby Sara przyznała, że kocha go i godzi się wyjść za niego, lecz jej najwyraźniej ani w głowie był ślub. Romans -to co innego. Gavin widział, że Sara go pragnie, zatem postanowił zdobyć ukochaną podstępem. Prowokował ją, drażnił, ale trzymał zmysły na wodzy. Dobrowolny celibat powoli doprowadzał go do szału. Dlaczego ta kobieta tak bardzo się broni przed stałym związkiem? .. .

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

ardnaskela | 2018-01-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebook

Lori Foster jest chyba kompletnie nie znana w Polsce a szkoda. Ta książka a raczej opowiadanie to jedna z jej słabszych początkowych propozycji. Jęsli możecie czytać po angielsku to bardzo polecam jej ksiażki. Serie kryminalne są trochę mniej wciągające ale resztę mogę rekomendować z czystym sercem.

Ewelina | 2016-04-27
viltis | 2014-07-28