Blesso, Adonis i inni

83-203-0201-3
powieść polska, XX wiek
literatura piękna
Kali

Historia dorastania chłopca, który dostaje się do zakładu poprawczego będąc w istocie niewinnym zarzucanego mu czynu. Autor wyraziście i realistycznie przedstawia proces zmiany charakteru i systemu wartości bohatera. Książka ta odpowiada na pytanie: "Jaki wpływ na życie człowieka ma środowisko, następnie - jego przeszłość?" Skłania również do przemyślenia paru innych, nie mniej ważnych, zagadnień.
Polecam tą powieść zarówno dorosłym jak i dojrzewającym czytelnikom.

źródło opisu: Opis autorski.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!