Szczęśliwe lato

Okładka książki Szczęśliwe lato Penny Jordan
Okładka książki Szczęśliwe lato
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Harlequin Kolekcja
Yesterday's echoes
Harlequin
2005-01-01
2005-01-01
Monika Krasucka
romans literatura dla kobiet harlequin uczucia

Duży potencjał koncertowo zmarnowany.
Książka to bardzo płytkie studium psychiczne nad bohaterką, która została zgwałcona po wypiciu drinka doprawionego tabletką gwałtu. Zaszła w ciążę... a wszystko to gdy miała 16 lat. Od tamtej pory unika mężczyzn, żyje w depresji, strachu... Większość książki jest właśnie o tym. Wystarczy wspomnieć, że bohaterowie rozmawiają ze sobą po raz pierwszy na 70 stronie. Ich romans też przebiega ekspresowo.

Duży potencjał koncertowo zmarnowany.

Bardzo wzruszająca historia młodej dziewczyny. Rosie od wielu lat czuła smutek z powodu wykorzystaniu przez Ritchiego. Nie potrafi zaufać żadnemu mężczyźnie.Nie potrafi z nikim rozmawiać o wydarzeniach z przeszłości (gwałt, ciąża) Lucas odegrał ważną rolę w wydarzeniach z jej przeszłości. Jej siostra Chrissie nie potrafi jej przekonać do poznania kogoś. Lucas nie może patrzyć jak ona cierpi i postanawia nawiązać z nią kontakt.

Nie rozumiem dlaczego ta książka ma tak mało plusów. Toż to rewelacyjny romans, taki jaki lubię - czytam, wzdycham i płaczę. Pięknie ujęta miłość, która wygrywa z czasem, podejrzeniami i pozerami. Cudowny mężczyzna, który woli być sam przez 15 lat, niż wiązać się z namiastką tej jedynej. Ja też chcę takiego faceta!

• Harlequin
  • Romans
  • Penny Jordan
  • Posiadam :)
  • Ebooki
  • Przeczytane harlekiny elektroniczne

Dodaj cytat z książki Szczęśliwe lato