Szczęśliwe lato

Seria: Harlequin Kolekcja
Wydawnictwo: Harlequin
Yesterday's echoes
Iza

Rosie od lat nosi w sercu mroczny sekret. Nie mogąc zapomnieć o tym, co ją spotkało, całą energię poświęca pracy, toteż nie ma czasu na życie osobiste. Jake Lucas odegrał ważną rolę w tych dawnych wydarzeniach i to właśnie w nim Rosie widzi głównego sprawcę swoich nieszczęść. On zaś o wiele za późno zorientował się, jak bardzo pomylił się w ocenie sytuacji oraz samej Rosie. Tylko jak ją przekonać, by zapomniała o cierpieniu i nauczyła się żyć pełnią życia?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Amoretta | 2014-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

Nie rozumiem dlaczego ta książka ma tak mało plusów. Toż to rewelacyjny romans, taki jaki lubię - czytam, wzdycham i płaczę. Pięknie ujęta miłość, która wygrywa z czasem, podejrzeniami i pozerami. Cudowny mężczyzna, który woli być sam przez 15 lat, niż wiązać się z namiastką tej jedynej. Ja też chcę takiego faceta!

Anna | 2017-11-11
Przeczytana: 16 listopada 2017