Pierwszy rok życia dziecka Poradnik dzień po dniu

Wydawnictwo: WAM
837318371X
wychowanie, dziecko, rozwój

Książka jest praktycznym poradnikiem zawierającym użyteczne informacje dotyczące rozwoju dziecka oraz wskazówki odnoszące się do jego pielęgnacji i żywienia. Autorka stara się także przekazać Czytelnikom radość, jaką można czerpać z kontaktu z dzieckiem, choć nie ukrywa, że jego narodziny są prawdziwą rewolucją w życiu rodzinnym. Znajdujące się tu porady i informacje są w pełni zgodne z...

Znajdujące się tu porady i informacje są w pełni zgodne z obecnym stanem wiedzy medycznej i najwyższymi standardami opieki nad dzieckiem.

źródło opisu: Wydawniactwo WAM

źródło okładki: zdjęcie autorskie