Tarnovia. Legenda 1948

Wydawnictwo: Świt
sport
Danway

W związku z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej EURO 2012, które rozgrywane są również w naszym kraju, redakcja TEMI, z inicjatywy władz i działaczy MKS Tarnovia, przypomniała największy dotychczasowy piłkarski sukces klubu MKS Tarnovia w jego stuletniej historii, ale jednocześnie sukces całej tarnowskiej piłki nożnej, jakim był udział piłkarskiej drużyny Tarnovii w rozgrywkach I ligi w 1948 roku.

- Na mecze przychodziły tłumy, meczami Tarnovii żył cały Tarnów - podkreśla autor książki Robert Noga.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne