Scyther o dzielnym sercu

Tłumaczenie: Jolanta Bartosik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pokemon". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Scyther, Heart of a Champion
pokemon, dla dzieci
Amanda

Traceyowi udaje się schwytać Scythera, ale waleczny Pokemon robak czuje się urażony w swojej dumie. Żeby odzyskać honor, musi się bić! Kogo wyzwie na pojedynek? Otóż Scyther wybiera... Charizarda! Oba Pokemony są w gorącej wodzie kąpane. Który wygra? Jest to naprawdę ciężka próba, zarówno dla walczących stworków, jak i dla ich trenerów. To dwunasta książeczka z serii opartej na popularnym serialu telewizyjnym.

źródło opisu: Egmont, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie