Nowoczesne wyposażenie techniczne domu jednorodzinnego. Inst

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
poradniki

Książka omawia następujące zagadnienia: Rodzaje źródła prądu Odbiorniki energii elektrycznej Instalacje elektryczne rodzaje i spełniane funkcje, Przewody, osprzęt i sprzęt instalacyjny, elementy projektowania instalacji elektrycznych Układanie instalacji elektrycznych Instalacje w domu inteligentnym Ochrona przed porażeniem prądem elektrycznym Formalności związane z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej. Wskazano w niej także narodowe znaki certyfikacyjne oraz ważniejsze normy dotyczące instalacji elektrycznych.