Narzędzia do oceny efektywności szkoleń + KS

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

zestaw zawiera szczegółowe informacje na temat nowoczesnych modeli oceny efektywności szkoleń, w tym również wielopoziomowego modelu Kirkpatricka. Przedstawione metody i techniki mogą być stosowane do badania szkoleń przeprowadzanych w formie zarówno tradycyjnej, jak i e-learningu. Do każdego z poruszanych tematów zostały dołączone gotowe do wykorzystania materiały, narzędzia służące do planowania i przeprowadzania dogłębnej oceny efektywności szkoleń, scenariusze wywiadów, listy kontrolne, arkusze do notowania obserwacji, konspekty sesji roboczych

Mitra | 2012-10-22