100 tekstów do ćwiczeń logopedycznych

Wydawnictwo: Harmonia
9788371341953
poradniki

Utwory zawarte w opracowaniu przeznaczone są do szeroko rozumianych ćwiczeń ortofonicznych, czyli nauki poprawnej wymowy. ćwiczenia ortofoniczne dzielą się na ćwiczenia wstępne oddechowe, oddechowo-fonacyjne, fonacyjne, usprawniające narządy mowy, słuchowe, oraz ćwiczenia właściwe artykulacyjne. W odpowiednim doborze ćwiczeń pomocna będzie tabela, zawierająca zestawienie rodzajów ćwiczeń ortofonicznych wraz z odpowiadającymi im przykładami..

Adelina | 2014-07-30
Na półkach: Przeczytane, LOGOPEDIA