Poezje

Wydawnictwo: Ad Oculos
poezja, wiersze, julian tuwim
poezja
Agnieszka

Fragmenty niezapomnianych Kwiatów polskich oraz inne liryki, które poruszają nie tylko serce, ale i wyobraźnię. W wyborze jest m.in. słynny Bal u senatora, który potwierdza, że jeden z najwybitniejszych poetów europejskich, nie jest cokołem z brązu i na pokaz, że jest nadal żywym i wciąż aktualnym twórcą. Wybór tematyczny tomiku, to właściwie znany od lat kanon, z którym warto się ponownie zapoznać.

źródło opisu: http://www.adoculos.pl/index.php?s=karta&id=108

źródło okładki: http://www.adoculos.pl/index.php?s=karta&id=108

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!