Ukochany z Montany

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Last of the Joeville lovers
Avadoro

Ona była poważną terapeutką, on - beztroskim podrywaczem. Nie zamierzała mu ulegać, jak inne. Z konieczności musiała jednak przemóc niechęć: Josh uległ wypadkowi i groził mu paraliż. Tylko ona mogła pomóc temu mężczyźnie odzyskać sprawność. Im dłużej byli razem, tym bardziej Taylor się przekonywała, że pod maską playboya Josh ukrywa wrażliwe serce i dobry charakter. Czuła, że mogłaby go nawet pokochać... Tymczasem niespodziewanie wyszły na jaw grzeszne tajemnice z przeszłości ich rodziców. Czy staną na przeszkodzie rodzącej się miłości?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001