Oxford Advanced Learner's Dictionary (8th Edition)

Wydawnictwo: Oxford University Press
9780194799027
popularnonaukowa
angielski
Karolkaaa

The Oxford Advanced Learner's Dictionary is trustful and useful; contains 32-page Oxford Writting Tutor, Oxford iWriter on CD-ROM, colorful Visual Vocabulary Builder, Topic Cllocation boxes, 184,500 words,phrases and meanings etc.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://oxford.deboeck.com/titres/122271_5/oxford-a...»

monyku | 2014-02-26

Ciężko ocenić słownik jako "przeczytany" bo przecież korzysta się z niego bez przerwy. Dla mnie jest niezastąpiony, najlepszy jaki może być, ogromna zawartośc słownictwa, pomcne zwroty, przykłady użycia, wszystko czego potrzeba by poprawnie zrozumieć słowo i zrozumieć jego kontekst - czyli umieć je póxniej poprawnie zastosować. Wart swojej ceny :)