Kaczor Donald - Wydanie Specjalne - 8 - (4/2005) Tajemniczy kosmos

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Wkp

Mikrokaczki nie z tej Ziemi (scen. i rys. Carl Barks) Klub Sceptyków zaoferował bilion dolarów dla osoby, która przyniesie na spotkanie latający talerz wraz z kosmitami. Czy Sknerusowi uda dostarczyć się na czas miniaturowe UFO? Ale to już było (scen. i rys. Carl Barks) Diodak przyjmuje wyzwanie konstruktora z kosmosu. Kto stworzy lepszy wynalazek? Wybuchowi znajomi ...

Mikrokaczki nie z tej Ziemi
(scen. i rys. Carl Barks)
Ale to już było
(scen. i rys. Carl Barks)
Diodak przyjmuje wyzwanie konstruktora z kosmosu. Kto stworzy lepszy wynalazek?
Wybuchowi znajomi
(scen. Gary Leach, rys. Van Horn)
Skneruus zamierza przekształcić ateroidę w kosmiczny skarbiec. Niestety grupa kosmicznych nomadów zajęła już upatrzony kamień...
Krótkie spięcie
(scen. Paul Halas, rys. Miguel)
Donald wraz z grupą kosmicznych przyjaciół udaje się na najzabawniejszą planetę wszechświata. Jak kaczor ma zapłacić za pobyt w centrum rozrywki?
Przyjaciele i bieda
(scen. Paco Rodriguez, rys. Rodrigues)
Hyzio, Dyzio i Zyzio zostają porwani przez kosmitów. Biorą udział w kosmicznych zawodach i pomagają odeprzeć napaść gwiezdnych najeźdźców!

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/kaczor_donald_specjal/8

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/kaczor_donald_specjal/8