Kaczor Donald Wydanie Specjalne #2 - Zaginione skarby

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Wkp

Siedem dni w Tybecie (scen. i rys. Don Rosa) Sknerus jest dumnym posiadaczem korony Czyngis-chana, klucza do odnalezienia zaginionego skarbca Imperium Mongolskiego. Razem z Donaldem i siostrzeńcami wyrusza w Himalaje na poszukiwanie doliny, gdzie ukryto skarb. Skarb Donaldyna (scen. i rys. Marco Rota) W starym saraceńskim mieczu ukryta została mapa, która ma prowadzić do...

Siedem dni w Tybecie
(scen. i rys. Don Rosa)
Skarb Donaldyna
(scen. i rys. Marco Rota)
W starym saraceńskim mieczu ukryta została mapa, która ma prowadzić do wielkiego zakopanego gdzieś we włoskiej Ligurii skarbu Donaldyna. Czy Sknerusowi uda się go odnaleźć?
Duch szamana
(scen. Terry Laban, rys. Jose Massaroli)
Na wyprzedaży Donaldowi udało się kupić starą skrzynię, którą zamieszkuje... duch indiańskiego szamana. Razem próbują odnaleźć legendarny skarb Indian Anasazi.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/kaczor_donald_specjal/6

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/ci-tytuly-0-473-0.html

kendo777 | 2013-01-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 20 grudnia 2012

"Siedem dni w Tybecie" Don Rosa (w oryginale "Return to Xanadu"). Kontynuacja komiksu Carla Barksa pt. "Moja snów dolina" (w oryginale "Tralla La").

Endriuu | 2018-05-14
Przeczytana: 11 maja 2018