Bogata panna i jej ochroniarz

Tłumaczenie: Urszula Grabowska
Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
The Heiress & the Bodyguard
romans, ucieczka,
elima

Julie, dziedziczka wielkiej fortuny w Palm Beach, pragnie wyrwać się ze złotej klatki, w której trzymają nadopiekuńczy brat. Tęskni za miłością i zwyczajnym życiem. Nudzi ją egzystencja mieszkanki pałacu, obracającej się wyłącznie w środowisku ludzi bardzo bogatych, odizolowanym od reszty świata. Pewnego wieczoru, zmęczona nudnym przyjęciem, wybiera się na samotną przejażdżkę samochodem. Kiedy kończy się benzyna i Julie musi zatrzymać się na pustkowiu, nagle pojawia się ktoś, kto ratuje ją z opresji.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002