Dziecko w autoportrecie z zamalowaną twarzą. Psychiczne mechanizmy zaburzeń rozwoju tożsamości dziecka głuchego i dziecka z opóźnionym rozwojem mowy

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
8 (5 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
83-86821-51-5
mantra

W książce opisane są psychologiczne mechanizmy zaburzeń rozwoju tożsamości dziecka głuchego i z opóźnionym rozwojem mowy.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: okładka autorska

Goliardus | 2014-05-08

Wstrząsające przykłady

Agnieszka | 2013-11-12
Na półkach: Przeczytane, Psychologia
Przeczytana: 12 listopada 2013

Książkę tę polecam nie tylko psychologom, ale również osobom mającym kontakt z dziećmi, które nie słyszą. Ogromną zaletą tej książki są przykłady dotyczące pracy psychologa z dziećmi, dzięki którym łatwiej zrozumieć przedstawianą teorię.

mantra | 2012-06-28
Przeczytana: 24 czerwca 2012

Trudna do zdobycia, być może jedna z niewielu książek mówiących co dzieje się, że dziecko nie mówi. Lektura wzbogacająca każdego rodzica dziecka głuchego i z opóźnionym rozwojem mowy.