Kompendium neurologii

978-83-7555-054-2
medycyna, neurologia
zdrowie, medycyna
Marcin

Kompendium składa się z trzech części: — pierwsza eksponuje strukturalno-czynnościową konstrukcję układu nerwowego, — druga prezentuje metodykę badania neurologicznego oraz ogólną charakterystykę zespołów neurologicznych, — trzecia przedstawia najważniejsze choroby układu nerwowego. Publikacja powstała dzięki współpracy zespołu doświadczonych nauczycieli akademickich oraz znawców zagadnień...

Kompendium składa się z trzech części:
— pierwsza eksponuje strukturalno-czynnościową konstrukcję układu nerwowego,
— trzecia przedstawia najważniejsze choroby układu nerwowego.

Publikacja powstała dzięki współpracy zespołu doświadczonych nauczycieli akademickich oraz znawców zagadnień klinicznych z ośrodków akademickich w Polsce.

Skierowane jest do lekarzy, którzy na co dzień borykają się z problemami neurologicznymi oraz do studentów medycyny.

źródło opisu: Via Medica, 2008

źródło okładki: http://www.viamedica.pl/produkty/ksiazki/dla_lekar...»

Revenga | 2016-02-21

Podręcznik wygląda jak losowe "kopiuj-wklej" losowych informacji z losowo wybranych prac naukowych. Ktoś chciał pisać wiele mądrych rzeczy o szczegółach, zapominając o wiadomościach ogólnych, porządkujących zdobytą wiedzę, przez co pozycja ani to dla studentów, ani specjalistów.

icemanevo | 2016-01-30

Bardzo chaotycznie napisana wg mnie książka medyczna. Ciężko szukać informacji (niedokładny indeks), wątki są porozdzielane pomiędzy różnymi rozdziałami.