komiksy

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/mega_komiks/20

Wkp | 2014-05-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ CXLX

Ścigając złodzieja, który ukradł bukłak zmieniający wodę w wódkę, Nakio i Sake trafiają do Raju. Ten przystanek w ich podróży zapewni im nieco odpoczynku i rozrywki, której mogą więcej już nie doświadczyć...

Fabuła rozwija się powoli w stronę finału i nie traci na szczęście tego, co mnie do niej przekonało. Humor, akcja, nieco oldschoolowy klimat mang pokroju Naruto... Tym razem dołączyło do tego bardziej mangowe kadrowanie, niż we wcześniejszych częściach.

Warto, choć nie jest to dzieło, które pamięta się latami. Nie mniej szkoda, że Fun Media upadło i to ostatni zeszyt, jaki wydano po polsku.