komiksy
Wkp

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/mega_komiks/17

Wkp | 2014-04-30

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ CXLVII

Nakio żyje wraz z braćmi i dziadkiem gdzieś na azjatyckiej prowincji, ale jego życie na jest łatwe. Codziennie szkoli się na ninja i codziennie znosi docinki ze strony starszego rodzeństwa. Wkrótce nadchodzi czas pierwszej misji...

Oto najbardziej mangowy z amerykańskich komiksów, jakie znam. Klasyczny ssonen pełen walk, odrobiny humory i niczego poza tym. Klimatyczny, nastrojowy, miły, szybki w lekturze. Przypomina Naruto, a to akurat komplement.

Szkoda tylko, że nie jest w czerni i bieli, ale wszystkiego mieć nie można, prawda?

asman | 2012-07-04
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam