Po krzyku

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Więcej poezji". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biuro Literackie
83-88515-70-5
poezja
biedronkax

Miłobędzka w swoich wierszach łamie granice wersów, możliwości słów, nagina je według uznania i kształtuje w taki sposób, aby w pełni potrafiły oddać jej widzialną i duchową rzeczywistość skrytą za maską codzienności. Zdaniem "Przekroju" najlepsza książka 2004 roku. Nominacja do Nike 2005. Wydanie trzecie.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/pl/open/catalog/on/product/id/113710

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/images/product/img_20550.jpg

mtczko | 2015-12-28

Mogę tylko napisać, że chyba umarłam z niewypowiedzianej nienawiści[miłości].

Cudowny, subtelny, trafiający w sedno zbiór wierszy.

ścichapęk | 2013-10-05

Dotkliwe. Zamykające.

Marzena | 2013-01-15

Jeden z moich ulubionych tomików.

biedronkax | 2012-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2012

Uwielbiam!!!

Poezja na muralu

W podpoznańskim Puszczykowie powstanie mural zawierający tekst wiersza poetki Krystyny Miłobędzkiej, wieloletniej mieszkanki tego miasteczka. Artyści chcą zwrócić uwagę, iż street-art nie jest wyłącznie domeną wielkich miast.