W 365 dni dookoła Euro Kalendarz kibica

Euro 2012, kalendarz, tvn24
sport
Dominik

Odliczanie do Euro czas zacząć! Już tylko rok został do rozpoczęcia najważniejszej imprezy w historii polskiej piłki. Odliczaj z nami brakujące do niej dni. Ten kalendarz przeprowadzi czytelników przez ostatnie miesiące dzielące kibiców od Euro 2012, przedstawiając przy okazji ciekawostki z piłkarskiego świata. Hasła zostały podzielone na kilka kategorii, które przedstawią fanom m.in.: historię piłki nożnej i mistrzostw Europy, ciekawostki i niezapomniane cytaty. Książka przedstawia także piłkarzy świata i polskiej reprezentacji. Autorami książki są dziennikarze sportowi portalu tvn24.pl - Kuba Czernikiewicz oraz Tomasz Wiśniowski. Na co dzień przyglądając się przygotowaniom Polski i innych państw do tej imprezy, mieli doskonały materiał do swego kalendarza.

Dominik | 2012-06-26
jasiekdrogba | 2015-08-18