83-88794-38-8
Jacek

Sensacyjne wyznanie Petera Wrighta, pracownika kontrwywiadu MI5 stało się tematem numer jeden prasy brytyjskiej w 1984 roku. Oskarżył on wysokiego szczebla funkcjonariusza państwowego o współpracę z obcym wywiadem. Nikt jednak nie napisał o grze wywiadowczej o kryptonimie 'Amon' i jej możliwych skutkach. Wszystkie funkcje i procedury pojawiające się w powieści są prawdziwe. Wszystkie nazwiska i życiorysy-fikcyjne, podobieństwa do rzeczywistości-przypadkowe. Egzekucja jest również powieścią o podstawowych wartościach. Miłości. Przyjaźni. I lojalności.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!