Majka i miłosny kogel-mogel

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Mia und das Liebeskuddelmuddel
9788310122049
Barbara

Majka nie posiada się ze zdumienia – jej najlepsza przyjaciółka Justyna kompletnie straciła głowę dla jakiegoś chłopaka, a brat zachowuje się wyjątkowo dziwnie. Co gorsza, jeszcze dziwniej zachowuje się młodsza siostra Lena. O co w tym wszystkim chodzi? Czy Majka powinna ratować nieszczęśliwie zakochaną Justynę, czy może raczej przemówić do rozsądku rodzeństwu?

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

lunia | 2015-03-27

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Lubię serię z Majką, ale w tej książce jest trochę za dużo o miłości. Wiem, że sam tytuł na to wskazuje, ale to jednak trochę przesada jak dla mnie.

majka | 2013-12-31

Idealna książka dla nastolatek. To poradnik dla dziewczyn, a zarazem wybitna książka obyczajowa. Pełna humoru i energi. Polecam!!!!!!!!!!!!1

Łędina | 2013-08-07

Przeciwnicy Meg Cabot, szczególnie ci, którzy nigdy nie zapoznali się z jej twórczością, często mówią, że jej książki chylą się ku skrajności. One jednak mają swoją wartość i często uczą, choć nie zawsze to widać gołym okiem. "Majka: Majka i miłosny kogel-mogel" - Susanne Fülscher też uczy, jednak jej autorka podeszła do teraźniejszych młodych odbiorczyń z większą pobłażliwością i stwierdzeniem, że wszystko w ich małych główkach toczy się wokół miłości i urody.

Wydawca nas nie zawiódł, jeśli chodzi o opis twórczyni książki. Specyfikacja Susanne Fülscher znajduje się na samym tyle tomu. I dobrze, bo naprawdę trudno było znaleźć o niej cokolwiek. Urodziła się w Hamburgu. Studiowała język niemiecki i języki romańskie, a także pedagogikę. Przez pewien czas zajmowała się dziennikarstwem, potem była scenarzystką. Dziś mieszka w Berlinie i pisze książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Napisała trzydzieści pięć powieści, z czego wiele zostało wydanych oraz przetłumaczonych na kilka...

Miśka | 2013-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2013

Świetna jest dość zabawna w niektórych momentach, bardzo mnie wciągnęła