Jeśli chcesz zmiany zacznij od swojego wnętrza

Wydawnictwo: Logos
poradniki

Nie musisz udawać, że masz wszystko poskładane... gdy nie masz. Nie musisz udawać, że twoje najlepsze związki głęboko cię satysfakcjonują... kiedy tak nie jest. Nie musisz udawać, że twoje zmaganie z

jacenty | 2011-10-15

W przeciwieństwie do innych pozycji dotyczących tematu pracy nad sobą, dr. Larry Crabb - doświadczony psycholog - wskazuje, że każde działanie pomijające wnętrze człowieka jest pozorne. Gdyż prawdziwa zmiana mentalności, charakteru, podejścia do życia wiąże się ze zmierzeniem się z własnymi, kompleksami, zranieniami, zaburzeniami.
Dotykając tematu zmiany siebie, wskazuje na precyzyjną dłoń Kochającego Boga, który chce z chirurgiczną dokładnością usunąć każdy najmniejszy guzek duchowego nowotworu.
Zmianę siebie, należy zacząć od swojego wnętrza, ale z pomocą Boga i na co również zwraca uwagę drugiego człowieka.

Irena | 2015-04-05
Na półkach: ROK 1997, Przeczytane