Jak zwiększyć poczucie własnej wartości? Trening

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Są tacy ludzie, którzy zdają się niczym nie przejmować. Stresogenne sytuacje bardziej ich bawią, niż martwią. Nic nie może zachwiać ich dobrym samopoczuciem i budującą radością. Inni chcieliby reagować tak samo, ale nie potrafią -przemawia przez nich zwątpienie we własne siły. Samozwątpienie i niska samoocena to wyjątkowo toksyczne trucizny. Osoby niepewne swoich sił są skryte, podejrzliwe i przesadnie troszczą się o swój status społeczny. Koncentrują się na tym, co je ogranicza, a problemy wydają im się większe, niż są w rzeczywistości. Zachwianie poczucia własnej wartości może dotknąć każdego z nas, ale zdecydowanie nie każdy może się z tego wyzwolić o własnych siłach. Książka doktora Glenna Schiraldiego to pomocna dłoń wyciągnięta w stronę wszystkich wątpiących.

Beata | 2014-11-05
Przeczytana: 2012 rok

Polecam, wartościowy materiał do pracy własnej. Sądzę, że każdy znajdzie ćwiczenia dla siebie, a sama wiedza jest przedstawiona w jasny sposób.

jud123 | 2011-11-18

Książka wymaga kilku miesięcy treningu (a w rzeczywistości lat), ale faktycznie działa :) Dobrze tłumaczy kwestię niskiej samooceny i wskazuje drogi walki z tym. Polecam :)

Itam | 2014-11-25
Przeczytana: 19 maja 2015