Historia duchowości chrześcijańskiej

Tłumaczenie: Andrzej Wojtasik
Wydawnictwo: WAM
Spirituality and mysticism. A global view
978-83-7505-227-5
religia
Musta

Wprowadzenie w długą i bogatą tradycję duchowości i mistyki chrześcijańskiej, aż po czasy nam współczesne. Oprócz zarysowania perspektywy historycznej, autor książki przedstawia teologiczne znaczenie chrześcijańskiej duchowości dla zrozumienia wiary. Walorem książki jest jej syntetyczność, klarowność oraz przedstawienie duchowości chrześcijańskiej wywodzącej się nie tylko z Europy, ale Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=45038

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=okladka&Id=45038