Joga. Równowaga ciała, umysłu i duszy

Wydawnictwo: Septem
poradniki

Połącz się ze swoim ja Joga to scalanie ciała, ducha i umysłu. To uwalnianie się od napięcia i tłumionych emocji. Oczyszczanie myśli. Łagodzenie bólu w plecach, szyi i ramionach. Doświadczanie głębi spokoju, jasności myślenia i pełnej koncentracji w pracy. Joga jest praktykowana od pięciu tysięcy lat. Otwiera wolną przestrzeń -tam możesz wyciszyć się z dala od zgiełku codzienności. Coraz więcej ludzi ćwiczy jogę i przekonuje się, jak ważne dla zachowania równowagi umysłu jest spędzanie określonej ilości czasu wyłącznie w towarzystwie własnego ja . Ćwicz jogę przed snem, o świcie, w domu lub ogrodzie. Nie potrzebujesz do tego specjalnej odzieży, sprzętu ani dużego pomieszczenia. Nie musisz zapisywać się na żaden kurs. Podstawy jogi znajdziesz w tej książce, a resztę odkryjesz samodzielnie. Poznaj: techniki medytacji, sztukę oddychania, ruchy i pozycje jogi, filozofię i historię jogi, style jogi, specjalne zalecenia dla kobiet, dzieci i seniorów. Uwolnij umysł i ciało. Cynthia Worby jest trenerem jogi. Od dziesięciu lat prowadzi znaną w USA szkołę Bedford Yoga w Nowym Jorku. Przewodniczy Stowarzyszeniu Nauczycieli Jogi hrabstwa Westchester.

Klaudia Kamila | 2014-04-21
rinoicia | 2013-06-04