Miasta Marzeń. Madryt

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta Marzeń". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mediaprofit
978-83-61809-03-6
Przewodnik, Madryt
DAngel

Madryt z ufnością patrzy w przyszłość, dumny ze swoich tradycji, a przy tym pełni świadomy najnowszych trendów i przepełniony atmosfera niezależności. Miasto najlepiej zwiedzać z wysoko podniesioną głową, Hiszpanie podziwiają ludzi dumnych i łatwo wybaczają tupet. Stolica jest gwarna, rojna i tętni życiem. W granicach przyzwoitości każdy ma prawo robić, co mu się podoba. Wątpliwe, żeby ktoś miał ochotę się poskarżyć: mieszkańcy Madrytu są tolerancyjni, a przy tym słyną z lekkiego zamiłowania do anarchii. Bo w Madrycie można żyć pełna piersią.

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl

źródło okładki: http://kulturalnysklep.pl

Cherry_Darling | 2013-12-05

Pięknie ilustrowana, rzetelnie opisane lokacje i zabytki, dużo ciekawostek na temat samej Hiszpanii jak i jej mieszkańców. Warto sięgnąć przed wycieczką do Madrytu! ;)

fiurka85 | 2016-04-25
Przeczytana: 2009 rok