O czym mówią elektrokardiogramy

Wydawnictwo: MP
choroby serca
zdrowie, medycyna
wildfemale

Tytuł tej książki nawiązuje do polskiego tytułu sławnej przed laty powieści dla dzieci „O czym szumią wierzby", napisanej przez Kennetha Grahame'a, a wydanej po raz pierwszy w 1908 r. Elektrokardiografia jest od niej trochę starsza, ale wciąż atrakcyjna (a nawet niezbędna w diagnostyce chorób serca) i wciąż inna, bez dąsów poddająca się zmianom zarówno technicznym, jak i interpretacyjnym. Z...

Elektrokardiografia jest od niej trochę starsza, ale wciąż atrakcyjna
i interpretacyjnym. Z tego powodu wydanie w jednym tomie kilkudziesięciu opisów EKG, publikowanych w latach 2003–2011
w „Medycynie Praktycznej" i zmodyfikowanych zgodnie z aktualnymi zaleceniami, może się przydać Czytelnikowi znającemu podręcznikowe zasady analizy EKG.

źródło opisu: Wydawnictwo MP, 2012

źródło okładki: http://www.mp.pl/ksiegarnia/info.php?id=8189