Droga Nadziei 1 (159) styczeń-kwiecień 2012

Wydawnictwo: Stowarzyszenie Cyrenejczyk
czasopisma
A--

Tuż przed świętami wielkanocnymi ukazał się kolejny numer biuletynu dla chorych, niepełno-sprawnych i ich przyjaciół - Droga Nadziei. Jest to periodyk powstający i wydawany w Limano-wej, a więc nasz. Redagują go w dużej mierze ludzie tutaj żyjący – zazwyczaj należący do Sto-warzyszenia Cyrenejczyk, ale nie tylko. Czasopismo jest rozsyłane na teren naszej diecezji, a także poza jej granice, w ilości 1800 egzemplarzy. Jest to gazetka, w której większość treści jest poświęcona ludziom, których dotyka cierpienie fizyczne, a także i to duchowe. A przecież naszych domów te cierpienia niestety nie omijają. Zachęcam, by zabrać ją do naszego ogniska rodzinnego. Postanowiliśmy podać symboliczną cenę 2 zł. „Młodzi Cyrenejczycy” będą rozprowadzać gazetkę po Mszach Św. w Niedzielę Palmową. Cały dochód jest przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu naszych wolontariuszy na Diecezjalną Pielgrzymkę Osób Niepełnosprawnych na Jasną Górę, która będzie miała miejsce w czerwcu. Pojadą tam jako opiekunowie osób niepełnospraw-nych. Jest to młodzież niepracująca, więc szukamy sposobów, by ponosili jak najmniej-sze koszty tego rodzaju wyjazdów. Oczywiście jednocześnie pragnę zaznaczyć, że można też biuletyn otrzymać gratis. Najważniejsze, by docierał do naszych bliskich; by treści tam zawarte dodawały chorym otuchy i nadziei.

Autor: Ks. Robert

• Wśród rekinów
Strażniczka
Shannon Messenger

9 (2 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

5 (2 ocen i opinii)
Cieplarnia
Brian W. Aldiss

7,01 (599 ocen i opinii)
Emocje i nastrój. Jak je zrozumieć i kształtować
Daniel Jerzy Żyżniewski

8,75 (8 ocen i opinii)
Wśród rekinów
Nele Neuhaus

8 (1 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!