Urodzić razem i naturalnie

Wydawnictwo: Fundacja Źródła Życia
poradniki

Rodzić po ludzkuProfesjonalny informator i poradnik porodowy dla rodziców i położnych, który zwraca uwagę na indywidualność cudownego procesu narodzin. Książka czytelnie przedstawia wartość porodu naturalnego, w szczególności zaś takiego, który może przebiegać w domu kobiety rodzącej. Autorka nie tylko opisuje warunki konieczne do takiego porodu, ale ukazuje również niezwykłą wartość pracy położnej i jej wiary w naturalną siłę, mądrość i miłość rodzącej kobiety. Książka uzupełniona jest niezwykłymi świadectwami i autentycznymi zdjęciami wspólnie rodzących rodziców, a nawet momentów narodzin dziecka. Dzięki poradnikowi przyszli rodzice mogą poznać wartość porodu naturalnego, kiedy to kobieta otoczona jestr najbliższymi, rodzi w najdogodniejszej dla niej pozycji, a dziecko przychodzi na świat w najlepszym dla niego miejscu bo we własnym domu. Autorką książki jest doświadczona położna.

Donata | 2017-02-26
Przeczytana: lipiec 2012

Profesjonalna i dobrze napisana książka. Czyta się dobrze i szybko, choć nie jest to lektura na jeden wieczór.
To chyba pierwsza taka książka na temat porodów, szczególnie domowych. Niestety większość z nas może jedynie o takich porodach pomarzyć.
A wielka szkoda.

Agnieszka | 2017-03-17