Najlepsza dieta życia

Wydawnictwo: Septem
poradniki

Trzy kroki do zdrowia Faza pierwsza rozruszanie ciała i zmiana nawyków żywieniowych Faza druga stanowcza walka ze zbędnymi kilogramami Faza trzecia przejście na zdrową dietę wysokiej jakości Mniejszy rozmiar, lepsza jakość Koniec z gazetowymi niby-dietami, które obiecują utratę 5 kilo w dwa tygodnie. Nie sprawią one, że poczujesz się lepiej fizycznie ani psychicznie. Na dodatek zrzucone kilogramy prędzej czy później i tak Cię dopadną. To, czego Ci trzeba, to delikatna, ale

Marcin | 2015-12-24
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam