Jak pokonać chroniczny bóla Trening

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Naucz się rozumieć swój ból Poznaj sposoby jego leczenia Wybierz najwłaściwszy tryb życia zyskaj spokój, osiągnij relaks zmień podejście do swojej choroby Podręcznik dla pacjentów i lekarzy Wszystko, co ludzkość dotychczas uczyniła i wymyśliła, wzięło się z dążenia człowieka do zaspokojenia jego najgłębszych potrzeb i uśmierzenia bólu. Albert Einstein Przewlekły ból bez wątpienia jest czymś, co całkowicie zmienia Ciebie i Twoje życie. Szczęśliwe, beztroskie, niczym niezmącone chwile stają się co

gosiaa5 | 2013-08-14