Pogromca stresów, czyli jak przejąć kontrolę nad własnymi emocjami

Wydawnictwo: Sensus
9788324620937
poradniki

Sztuka zachowywania spokoju w najtrudniejszych sytuacjach życiowych Umiejętność rozładowywania napięcia i podtrzymywania optymizmu zdolność do radzenia sobie z mobbingiem, frustracjami i rozczarowaniami Jak rozbroić stresową bombęa Masz skurczony żołądek, trudności z zasypianiem, żyjesz w stanie ciągłego podenerwowania i nie możesz dłużej skupić się na jednej czynnościa Wszystko wskazuje na to, że stajesz się więźniem stresu. Wszechogarniający niepokój zaczyna przejmować kontrolę nad Twoim życie

Marta Kilian | 2013-07-25
Przeczytana: styczeń 2009

Świetny poradnik, uczy nie tylko jak postępować, by kontrolować własne emocje, ale także tłumaczy i szuka odpowiedzi na przyczyny sytuacji stresotwórczych. Napawa optymizmem i wiarą w osiągnięcie sukcesu, pomaga wyzbyć się złych emocji. Uczy pozytywnego myślenia. Autorka w doskonały sposób łączy teorię ze świetnymi historiami i anegdotami zaczerpniętymi z życia. Styl anegdot jest podobny do krótkich felietonów Paula Coelho „Być jak płynąca rzeka”. Warta polecenia.

Monika | 2017-05-26
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2017