Kajtek i Yetik podnoszą żagle

Cykl: Kajtek i Yetik (tom 2) | Seria: TO LUBIĘ z nietoperzem
Wydawnictwo: Literatura
Asia-Polihymnia

Kajtek znowu marzy o wielkiej przygodzie, ale jeśli chce wyruszyć wraz z Yetikiem w rejs na Wyspę Szkieletów po skarb Zacharego Euzebiusza, musi pokonać wiele przeszkód. Na drodze przyjaciół staną niebezpieczni mieszkańcy Szemranego Nabrzeża, tajemniczy szejk Abdullach i jego cztery żony (w tym jedna duża!), banda Kaprawego oraz sam burmistrz Pasztet. Na szczęście Yetik jest w formie i ma pod ręką encyklopedię w sztywnej oprawie. Będzie się działo!

Ilustracje: autor.

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2011

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/

xxgetuglyxx | 2012-12-03
Przeczytana: październik 2012

Tak jak ta pierwsza książka o Kajtku i Yetiku jest (według mnie) super.

książek: 1954
Asia-Polihymnia | 2012-08-15
Przeczytana: 14 sierpnia 2012

Świetna kontynuacja przygód Kajtka i Yetika. Czekamy z dziećmi z niecierpliwością na kolejną część.

korynt | 2017-09-08
Laobeth | 2016-12-04