Tytus, Romek i A Tomek. Złota księga przygód VI

Cykl: Tytus, Romek i A''Tomek - Złota Księga Przygód (tom 6)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Tytus
komiksy

Szósty już tom wybranych przygód Tytusa, Romka i A'Tomka, a w nim trzy przełomowe książeczki: II - Tytus zdaje na prawko jazdy, XVIII - Tytus malarzem oraz XIX - Tytus aktorem. Księga XIX wzbudziła tak wielkie emocje, że nie była wznawiana przez 10 lat! Rozbrykani dawniej Tytus, Romek i A'Tomek dorośli. W księgę, w której Tytus zdobywa wiedzę o teatrze, Papcio Chmiel wpisał... swój okupacyjny...

Księga XIX wzbudziła tak wielkie emocje, że nie była wznawiana przez 10 lat! Rozbrykani dawniej Tytus, Romek i A'Tomek dorośli. W księgę, w której Tytus zdobywa wiedzę o teatrze, Papcio Chmiel wpisał... swój okupacyjny życiorys. Teraz, kiedy ukazała się już jego autobiografia Urodziłem się w Barbakanie, wielu entuzjastów Tytusa odczyta XIX księgę na nowo.

źródło opisu: Prószyński i S-ka , 2005

źródło okładki: Prószyński i S-ka , 2005

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!