Dziecko pod choinkę

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Jingle Bell baby
Avadoro

- Uważam, że powinniśmy porozmawiać o tym, co zaszło w nocy - wyjaśnił Clint.
- Słuchaj, nie musisz niczego tłumaczyć ani za nic przepraszać - powiedziała lekkim tonem Jessica.
- Jesteśmy dorośli, wolni. Niczego od ciebie nie oczekuję.
- Może byś dopuściła mnie do głosu? Nie miałem zamiaru usprawiedliwiać się czy przepraszać. Chciałem prosić Cię, żebyś za mnie wyszła.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl

BABY IN A BASKET

The tiny pink bundle sitting on Jessie Malone's lunch counter had to be a dream--or a miracle. It was as if Santa had discovered her most secret wish and delivered it right to her diner! But the miracle didn't stop there. Because just after little Daisy arrived that snowy Christmas Eve, in walked the handsomest man she had ever seen ....

Clint Bradshaw was the town's new sheriff, determined to keep things peaceful in Hope Springs. Once he met Jessie, though, tranquility went out the window. The headstrong woman infuriated and fascinated him at once. But who would have guessed she'd turn Mr. Confirmed Bachelor into Mr. Husband-and-Daddy for Hire?

Klauduuu | 2017-10-15
Przeczytana: 11 października 2017