Dwa wesela i jedna panna młoda

Tłumaczenie: Studzińska, Małgorzata
Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Two weddings and a bride
Avadoro

Jeśli mąż zaczyna noc poślubną z inną kobietą niż własna żona, nie wróży to szczęścia związkowi. Catherine Mason doskonale o tym wiedziała, dlatego uciekła z wesela, a potem zabrała w podróż, która miała być poślubną, dopiero co poznanego Jake'a Alleya. Tydzień na słonecznej Jamajce ukoiłby zbolałą duszę dziewczyny, gdyby nie wdarł się do niej nowy niepokój. Jego przyczyną stał się właśnie...

Tydzień na słonecznej Jamajce ukoiłby zbolałą duszę dziewczyny, gdyby nie wdarł się do niej nowy niepokój. Jego przyczyną stał się właśnie Jake. Niespodziewanie zakochała się w nim i to z wzajemnością, ale czy mogła mu zaufać?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie