Oświetlenie. Warsztaty fotograficzne

Wydawnictwo: Helion
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788324620036
poradniki

Poznaj tajemnice światła i cienia, aby tworzyć wyjątkowe fotografie Jaki rodzaj światła dodaje ekspresji zdjęciom w ruchua W jaki sposób pracować z naturalnym światłem w plenerzea Jak oswoić cień i wydobyć piękno nocya Właściwie dobrane światło jest kluczem do zrobienia doskonałej fotografii. Możesz sprawić, żeby efekty &„,malowania światłem&”, były naprawdę wyjątkowe. Jednak aby tak się stało, potrzebna jest rzetelna wiedza i znajomość konkretnych zagadnień, związanych z wpływem kątów p

Łukasz | 2015-11-11
Przeczytana: 2015 rok

Kilka ciekawych wskazówek, każde zdjęcie posiada opis ustawień aparatu i najczęściej służy jako przykład dla danego fragmentu rozdziału. Z drugiej jednak strony autor między pięknymi zdjęciami jako przykłady umieszcza też fotografie zdecydowanie słabsze (według mnie) przez co całość traci na wiarygodności. Nie traktuję tego typu książek jak powieści, ale nie lubię zostawiać treści "niedoczytanych" - ale "Oświetlenie" od mniej więcej połowy bardzo mnie nudziło i ledwo "dobrnąłem" do końca.